Salonik-Spa

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00

w soboty
od 10:00 do 14:00

Telefon: 076 847 44 77

 
Przedłużanie rzęs

Urzekająca, seksowna, a przy tym taka naturalna. Gdybym mogła mieć takie spojrzenie…
Czy nie myślałaś tak wiele razy przeglądając kolorowe czasopisma i widząc lśniące oczy pięknej modelki?

Dzisiaj możesz sama stać się posiadaczką zniewalającego spojrzenia.

Miu Lashes  oraz nowość rzęsy z naturalnego włosia norki
 to trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą jeden do jednego. Jest to metoda polegająca na przyklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dobranej rzęsy syntetycznej. Jedyny zabieg, który zagęści i wydłuży Twoje rzęsy o 120% i będzie utrzymywał się nawet 3 miesiące. Nasza stylistka wybierze z Tobą odpowiednią długość, grubość i podkręcenie rzęs. Razem zdecydujecie o ich kolorze i charakterze. Możesz wybrać delikatne dopełnienie i wydłużenie podkreślając naturalne piękno Twoich oczy, lub zaszaleć kolorami i ich ekstremalną długością .
Zalety aplikacji:
  • Rzęsy dłuższe i grubsze o 120%
  • Koniec z rozmazanym i kruszącym się tuszem! Idealne dla kobiet aktywnych( basen, fitness)
  • Indywidualny dobór długości, grubości oraz podkręcenia rzęs
  • Możliwość aplikacji różnych kolorów
  • Nie podrażniają oczu
  • Trwałość do 3 miesięcy

 • Aby utrzymać efekt idealnego zagęszczenia proponujemy wizytę co 3 tygodnie w celu uzupełnienia ewentualnych ubytków związanych z naturalnym cyklem wypadania rzęs.

  Image 

  Zabieg polega na nałożeniu na naturalne rzęsy klientki semi-permanentnego tuszu MYscara, który po wyschnięciu staje się trwały i wodoodporny. Dzięki zastosowaniu w tuszu sproszkowanych włókien, uzyskujemy także przedłużenie oraz pogrubienie naturalnych rzęs.

  MYscara zapewnia pięknie wytuszowane, odporne na wodę i nierozmazujące się rzęsy, które utrzymują się przez okres do trzech tygodni. Dzięki nakładaniu wielu cieniutkich warstw preparatu MYscara można uzyskać praktycznie dowolny wygląd rzęs. Po trzech tygodniach MYscara musi zostać zmyta, po czym można natychmiast ponowić zabieg.

  Image