Salonik-Spa

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00

w soboty
od 10:00 do 14:00

Telefon: 076 847 44 77

 
Depilacja laserowa

Chcesz uzyskać permanentnie gładką skórę wykonując zaledwie kilka zabiegów?

Wymagasz całkowicie bezpiecznego urządzenia, które w niczym nie zagrozi kondycji twojej skóry?

Chcesz by efekt widoczny był już po pierwszym zabiegu, a sam zabieg był dla ciebie komfortowy?


To właśnie dla ciebie wybraliśmy laser diodowy LightSheer™, produkowany przez amerykańską firmę COHERENT. Jest to najskuteczniejszy laser, gwarantujący trwały efekt. Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (Food and Drug Administration) respektowany na całym świecie.( NIE JEST TO IPL, tylko LASER) 

Laser emituje wiązkę światła, która przenika przez skórę do mieszka włosowego i niszczy bezpowrotnie jego cebulkę. Światło jest absorbowane przez melaninę (barwnik włosa), która "prowadzi" energię przez włos do jego cebulki niszcząc struktury odpowiedzialne za jego odbudowę.

Laser diodowy LightSheer™, posiada unikalną głowicę szafirową (ChillTip™), która po przyłożeniu jej do skóry powoduje jej znaczne oziębienie. W ten sposób skóra jest całkowicie chroniona przed przegrzaniem i znieczulona. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4°C . Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.).

To wyróżnia Light Sheer Diode Laser spośród innych. Laser emituje wiązkę światła, która przenika przez skórę do mieszka włosowego i niszczy bezpowrotnie jego cebulkę. Światło jest absorbowane przez melaninę (barwnik włosa), która "prowadzi" energię przez włos do jego cebulki niszcząc struktury odpowiedzialne za jego odbudowę.

Energia wytwarzana przez laser jest całkowicie bezpieczna dla człowieka. Długość fali emitowanej przez diodę wynosi 800 nm., gdzie całkowicie bezpieczny zakres dla człowieka to przedział od 700 do 1000 nm. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu. LightSheer™ jest najmocniejszym i najnowocześniejszym laserem do depilacji dostępnym na rynku.

 

aby zabieg był skuteczny , należy wykonać 4 zabiegi co 7 tygodni każdy 

 

 

Promocyjne ceny:

górna warga : 150 zł / zabieg

pachy: 250zł/ zabieg

bikini :280 zł / zabieg

łydki: 350 zł/ zabieg