Salonik-Spa

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00

w soboty
od 10:00 do 14:00

Telefon: 076 847 44 77

 
Rosyjski Miód
Człowiek znał produkty pszczele i korzystał z ich dobrodziejstwa od zarania swoich dziejów. Wykazano, że ciało człowieka idealnie przyswaja składniki zawarte w miodzie i pyłku kwiatowym. Wyjątkowość składników pochodzenia pszczelego to przede wszystkim działanie przeciwzapalne, bakteriostatyczne, regenerujące i antyrodnikowe. Bogactwo witamin z grupy B, oligoelementy i cenne enzymy odżywiają skórę, spowalniają procesy starzenia, nawilżają i uelastyczniają naskórek.

Miód  to także rozkoszna słodycz i upojny zapach wonnej akcji działające zmysłowo w ceremonii well-being.

Zabieg Rosyjski Miód prowadzimy z użyciem gorącego miodu i wonnych pyłków kwiatowych, połączonych z olejkiem z alg morskich, w dwóch fazach: aktywnej – wykonywanej na grzbiecie i twarzy oraz relaksu wykonywanej na całym ciele i twarzy.

Do zabiegu opracowano specjalną formułę masażu rosyjskiego o działaniu rozgrzewającym i stymulującym, wykorzystując specyficzna strukturę miodu. Masaż działa przeciwzapalnie, łagodzi ból, zmniejsza napięcie mięśni, poprawia ukrwienie. Przyspieszony przepływ limfy wzmacnia układ odpornościowy i mobilizuje siły witalne.

Rosyjski Miód to także regenerująca maseczka dla skóry, która odżywia, przyspiesza procesy gojenia, działa antyrodnikowo i spowalnia procesy starzenia. Ciało nabiera swoistej jędrności, elastyczności i blasku.