Salonik-Spa

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00

w soboty
od 10:00 do 14:00

Telefon: 076 847 44 77

 
Masaże
 

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne zabiegi poprawiające kondycję Twarzy i ciała, które wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Polecamy masaże:
-klasyczny;
-relaksacyjny-Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje.

Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wówczas zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych (zapalenia płuc, opłucnej, nieżytu) i w zespołach bólowych kręgosłupa.

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

 Wybierz zabieg aby dowiedzieć się więcej...

 ImageKalifornijska Czekolada  ImageMeksykańskie Kamienie
 ImageRosyjski Miód  ImageHiszpańska Pomarańcza
 ImageGUAM  ImageCzerwone Wino

Personel pracujący w naszym salonie gwarantuje wszystkim klientom bezpieczną, szybką, trwałą, a co najważniejsze bezinwazyjną poprawę wyglądu. Zabiegi są wykonywane w komfortowych warunkach, przy użyciu nowoczesnych metod i urządzeń, przez fachowy, kompetentny i życzliwy zespół. Naszymi priorytetami są jakość i profesjonalizm, które zapewniają wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Nasz salon jest miejscem gdzie można się wyciszyć, zrelaksować i zapomnieć o problemach. Pracujące u nas masażystki, które stale podnoszą swoje kwalifikacje, zadbają o Państwa zdrowie, wygląd oraz dobre samopoczucie.