Salonik-Spa

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00

w soboty
od 10:00 do 14:00

Telefon: 076 847 44 77

 
SOLARIUM - POWER OF CHI
SolariumPower of chi zapewnia przepływ w ciele życiodajne energii CHI. Przenosząc falowe ruchy od kostek do szyi wzmacnia stawy, naciąga i odciąża kręgosłup oraz znakomicie relaksuje. W połączeniu z ciepłem solarium skutecznie rozbija tkankę tłuszczową wspomagając proces odchudzania. Poprawia wchłanianie tlenu przez komórki, likwiduje obrzęk nóg, wspiera układ limfatyczny i uwalnia organizm od toksyn. Chi to zdrowie ciała i ducha + extra opalenizna. |
Najważniejsze jego cechy to:
  • najnowsze lampy odpalające LEXTRA
  • ekstremalna technologia opalaczy twarzy XTT
  • płynna regulacja mocy lamp
  • BREEZE, AROMA, KLIMA TECH

KLIMATEC

Nie lubisz wysokiej temperatury w trakcie opalania? A może chcesz, aby w pomieszczeniu w chłodne dni było ciepło? Solaria UWE, wyposażone w klimatyzację najnowszego typu, umożliwiają szybko i łatwo ustawić żądaną temperaturę. Teraz już nie musisz obawiać się, że w zimie będzie Ci zimno, a latem zbyt gorąco.

XTT X-TREME TANNIG TECHNOLOGY.

Jak sama nazwa wskazuje, ta technologia opalania twarzy jest ekstremalna- i to pod każdym względem: mocy, szybkości oraz efektów. Zapewnia natychmiastową pigmentację, znakomicie dobraną mieszankę promieni UVA i UVB oraz obecność promieni podczerwonych, wpływających na zwiększenie efektywności transportu tlenu przez organizm. Skorzystaj z technologii i przekonaj się o ich zaletach.

LEXTRA

To najnowsze lampy opalające UWE. Ich nazwa pochodzi od dwóch angielskich słów: legs (nogi) oraz extra (tłumaczyć nie trzeba ;). wyposażono je w zintegrowany opalacz nóg, który gwarantuje wspaniałą opaleniznę i ... bardzo sexowne nogi. Dodatkowo są one dwukolorowe (różowo niebieskie), co jeszcze bardziej uatrakcyjnia opalanie.

BREEZE

Nazwa BREEZE kojarzy się ze świeżą, morską bryzą i jest nią w rzeczywistości. To system wyrzutu mgiełki wodnej z dysz umieszczonych na górnej płycie akrylowej. BREEZE w połączeniu z wentylacją i klimatyzacją pozwala skutecznie ochłodzić się w czasie opalania i dać ulgę skórze. Po naciśnięciu przycisku BREEZE możesz się rozkoszować świeżą morską bryzą :)

AROMA

Zapachy i aromaty są wszędzie tam, gdzie istnieje życie. Zawsze nam towarzyszą i dlatego mają taki duży wpływ na nasze życie. AROMA bazuje na doświadczeniach otaczającego nas świata. W trakcie opalania, wraz z powietrzem chłodzącym wnętrze kabiny, cyrkulują specjalne aromaty, które najpierw odprężają, a w końcowej fazie pobudzają opalających się.

LIGHTGLASS

To rewolucyjna, płyta akrylowa.Podnosi bezpieczeństwo opalania, a jednocześnie przepuszcza o 15 % więcej promieni UVA i UVB, w porównaniu do tradycyjnych. Dzięki temu moc lamp wykorzystana jest do maximum, a złocisto- brązową opaleniznę można uzyskać w znacznie krótszym czasie. Efekty wizualne pozwalają przy tym skutecznie się zrelaksować.

Masaż wellness Chi

Tym, co sprawia, że solarium power of Chi jest wyjątkowe, jest jedyny w swoim rodzaju system masażu wellness of Chi, łączący najnowszą technologię z wiedzą i tradycją medycyny dalekiego wschodu. Chińska medycyna powiada, że człowiek jest tylko wtedy zdrowy, jeśli jego energie są w harmonii i równowadze. Wówczas Azjaci przepowiadają długie, stuletnie życie. Warunkiem aby tak się stało, jest zapewnienie stałej i niczym nie zakłóconej cyrkulacji życiowej energii Chi. Jeśli strumienie energii są zablokowane, dochodzi do zakłóceń, następuje złe samopoczucie, może dojść do wystąpienia chorób. Japończycy skonstruowali specjalne urządzenie Chi, które zapewnia przepływ życiodajnej energii. Przenosi falowe ruchy od kostek w górę, przez całe ciało. Korzystający z solarium kładzie nogi na specjalnym podnóżku wprawiającym nogi w rytmiczne wibracje, które następnie są przenoszone na całe ciało. Do wyboru jest 9 poziomów szybkości masażu (oraz opcja spoczynku), dzięki czemu można dopasować jego natężenie do osobistych upodobań. Głównym celem masażu wellness jest wprawienie w ruch tych części ciała, które trudno jest poruszać na co dzień (pośladki, uda). Dzięki temu skutecznie jest rozbijana podskórna tkanka tłuszczowa, co pozwala na efektywną korektę figury. Dodatkowo proces ten przyśpiesza zarówno ciepło solarium, jak również specjalny, rozgrzewający krem z łagodnym efektem tingle. Warto dodać, że oprócz samego odchudzania, połączenie masażu, ciepła i kremu ma skuteczne działanie antycellulitowe. A sam masaż nie tylko relaksuje, ale również dodaje energii, witalności, która przepływa przez ciało i sprawia, że wraca nam ochota do życia oraz twórczego działania. Masaż Chi pozwala ponadto poprawić wchłanianie tlenu przez komórki, zmniejsza obrzmienia nóg, wspiera układ limfatyczny i uwalnia organizm od toksyn, chroni i wzmacnia stawy, naciąga i odciąża kręgosłup. Jak widać paleta możliwości oferowanych przez power of Chi jest bardzo szeroka, co zapewnia wyłącznie korzyści klientom. W jednym miejscu i czasie można skorzystać z opalania, masażu i gimnastyki. W dzisiejszej rzeczywistości, kiedy mamy ograniczoną ilość wolnego czasu, jest to bardzo duża zaleta.